Z Galileo Estate współpracuję już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pośrednicy doskonale znają realia rynku nieruchomości oraz indywidualnie i elastycznie podchodzą do każdej kwestii. Szczególnie dobrze współpracuje mi się z p. Szubertem, bardzo sympatyczny i rzetelny człowiek. ~ Marta K. (opinia Google)

Serdecznie polecam agenta nieruchomości Panią Amandę Błaszczyńską. Współpracujemy od września i jestem bardzo zadowolona z jej usług. Pani Błaszczyńska jest bardzo rzeczowa, jest osobą o wysokiej kulturze osobistej oraz bardzo dużych zdolnościach interpersonalnych. We współpracy z Panią Błaszczyńską ogromnie cenię jej zaangażowanie oraz szczególne zwrócenie uwagi na potrzeby klienta. Pani była bardzo pomocna przy rozwiązaniu problemu z najemcą, obiektywnie oceniając sytuację rynkową. Z przyjemnością rekomenduję Panią Amandę Błaszczyńską jako specjalistkę branży nieruchomości. ~ Magdalena S.

Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nawet w trudnej sytuacji. Pan Kamil, z którym miałam przyjemność współpracować jest człowiekiem bardzo rzetelnym, punktualnym oraz kontaktowym. ~ Amelia G. (opinia Google)

Bardzo kompetentni i sympatyczni pracownicy. Pomoc na każdym etapie przy wynajmie lokalu. No i nie ukrywam, że ostatecznie do współpracy przekonały mnie profesjonalne zdjęcia wstawiane na ich Instagram 🙂 ~ Marlena W. (opinia Google)

Energiczny, młody zespół, który w bardzo krótkim czasie znalazł mieszkanie w pełni spełniające moje oczekiwania. Dzięki nim zakup przebiegł bezproblemowo a dodatkowo zaoszczędziłam dużo czasu na załatwianie wszystkich formalności.
Jeszcze raz dziękuję! ~ Natalia J. (opinia Google)

Polecam świetna kadra młodych i kreatywnych ludzi do pracy podchodzących z pasją . Prezentacje mieszkań przeprowadzane są bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze ~ Ania S. (opinia Google)

I was looking for an apartment with Galileo Estate, when I moved to the Łódź. I am very glad, because they found an apartment that met all of my requirements, although it was very difficult 🙂 (Szukałem mieszkania z Galileo Estate, kiedy przeprowadziłem się do Łodzi. Bardzo się cieszę, bo znaleźli mieszkanie, które spełniało wszystkie moje wymagania, choć było to bardzo trudne 🙂 )~Ahmed H. (opinia Google)

Niedawno kupiłem swoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne, właśnie z myślą o wynajmowaniu go i szczerze mówiąc miałem wiele wątpliwości i jak się okazało, nie do końca wiedziałem jak się do tego zabrać. Pracownicy odpowiedzieli na wszystkie moje, czasami bardzo szczegółowe i wnikliwe 🙂 pytania, rozwiali wątpliwości i dali mnóstwo cennych wskazówek. Nie mówiąc już oczywiście o przeprowadzeniu całej transakcji i przygotowaniu dokumentów. Polecam! ~ Włodzimierz H. (opinia Google)

Sceptycznie podchodziłam do współpracy z biurami nieruchomości i długo szukałam firmy, która w pełni spełni moje oczekiwania.
Pani Katarzyna z Galileo Estate rozwiała moje wszelkie wątpliwości i pokazała jak wygląda prawdziwy profesjonalizm w obsłudze klienta. Wykonana sesja fotograficzna ukazała prawdziwy charakter wnętrza i wyeksponowała najważniejsze rzeczy. Sposób przygotowania oferty sprawił, że mieszkanie wyróżniało się na tle innych ofert dzięki czemu wynajęło się ono w tydzień mimo obecnie panującej sytuacji! Powiedzieć, że jestem zadowolona to mało! ~Paula B. (opinia Google)

Pracują tu prawdziwi profesjonaliści. Mieszkanie, które wystawiłem na sprzedaż za ich pośrednictwem, znalazło kupców dużo szybciej niż się spodziewałem. Szybko rozwiązali wszystkie problemy, które pojawiły się w trakcie transakcji, co oszczędziło mi wielu kłopotów. Polecam. ~Hubert M. (opinia Google)

I have already worked with several real estate agencies, but Galileo Estate surprised me in terms of the time availability of employees. Mr. Kamil answered phone calls at any time of the day or night 🙂 I really recommend them! (Współpracowałem już z kilkoma agencjami nieruchomości, ale Galileo Estate zaskoczyło mnie dostępnością czasową pracowników. Pan Kamil odbierał telefony o każdej porze dnia i nocy 🙂 Naprawdę polecam!)~Max A. (opinia Google)

Najlepsze biuro nieruchomości, duża pomoc w zakupie mieszkania. ~Anna K. (opinia Google)

Pełen profesjonalizm tego biura wszystko poszło bez żadnego problemu ☺️Pan Kamil super gość bardzo zaangażowany w swoją prace i zawsze pomocny ☺️Dziękuje serdecznie i życzę dalszych sukcesów ~Agnieszka W. (opinia Google)

Serdecznie polecam, pracownicy mają naprawdę dużą wiedzę i świetne oferty mieszkań! 😁 ~Amelia K. (opinia Google)

Do biura trafiłam dzięki ciekawemu profilowi na Instagramie, polecam wszystkim szukającym mieszkania w Łodzi, ze względu na naprawdę duży wybór ofert i indywidualne podejście do klienta. ~Olivia C. (opinia Google)

Miałem ogromną przyjemność współpracować przy wynajęciu mojego apartamentu z p. Hugo z biura Galileo Estate. Polecam serdecznie, proces najmu przebiegł bezproblemowo i sprawnie. Wielki plus za profesjonalną sesję zdjęciową! ~Norbert R. (opinia Google)

Firma godna polecenia, ogromny profesjonalizm i super kontakt z klientem. Widać doświadczenie w branży i fachowe podejście do transakcji. Wszystko poszło sprawnie i profesjonalnie. Polecam każdemu to biuro. ~Adam C. (opinia Google)

Z czystym szumieniem polecam firmę. Firma obsługuje wszystkie moje mieszkania w Łodzi. Mało w całą procedurę najmu muszę ingerować, wszystko obsługują za mnie. ~Adrian Ł. (opinia Google)

Profesjonalizm, korzystam już trzeci raz z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Polecam ~Piotr G. (opinia Google)

They helped me quickly find an apartment, that met all my requirements. A huge plus for translating all documents into English! ( Pomogli mi szybko znaleźć mieszkanie spełniające wszystkie moje wymagania. Ogromny plus za przetłumaczenie wszystkich dokumentów na język angielski! )~ Elijah D. (opinia Google)

Facebook
Instagram
Otodom