Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze zarządzania nieruchomościami (mieszkaniami, domami jednorodzinnymi oraz lokalami usługowymi) w Łodzi oraz okolicach.

KOMPLEKSOWA USŁUGA 

Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego lokatora oraz zajmiemy się całym procesem zarządzania.

Przygotowanie nieruchomości pod wynajem
Chcemy zmaksymalizować Twoje zyski z nieruchomości dlatego też zależy nam na tym, aby nieruchomość była odpowiednio przygotowana pod wynajem. Jeśli lokal wymaga remontu – zorganizujemy ekipę remontową, która odświeży mieszkanie i dokona najpotrzebniejszych napraw. Dobierzemy nowe meble biorąc pod uwagę szybki zwrot z inwestycji. 

Sesja zdjęciowa, home staging 
Zdjęcia mieszkania to nie wszystko. Dobrze wiemy, że lokatorzy częściej są zainteresowani nieruchomościami z przykuwającymi uwagę zdjęciami. Nasza usługa zawiera w cenie wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą poprzedza home staging, który tchnie życie w nieruchomość.

Wystawienie ogłoszenia na płatnych portalach
Zajmiemy się tym wszystkim za Ciebie – przedstawimy wszystkie zalety nieruchomości tak aby dotarło do jak największego grona odbiorców.

Prezentowanie mieszkania, spotkania z najemcami
Jesteśmy w codziennym kontakcie z osobami zainteresowanymi obejrzeniem mieszkania. Spotykamy się z przyszłymi lokatorami, prezentując im nieruchomość. Sprawdzimy ich pod kątem stabilności finansowej oraz odrzucimy niewiarygodnych kandydatów. 

Podpisanie umowy, dopełnienie wszelkich formalności
Dbamy o formalności – przygotujemy protokół zdawczo-odbiorczy wraz z dokumentacją fotograficzną, podpiszemy umowę o najem okazjonalny lub instytucjonalny w obecności notariusza. W pierwszej kolejności dbamy o bezpieczeństwo Twojego mieszkania i ciągłość najmu.

Obsługa nieruchomości – zarządzanie najmem
Przeważająca część naszej pracy to właśnie obsługa najmu – rozliczamy kaucję, czynsz, sprawdzamy stan liczników, monitorujemy opłacanie rachunków, a także wyjaśniamy wszelkie niezgodności. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z najemcami utrzymując ważne relacje. W każdym momencie, w którym Twoja nieruchomość potrzebuje usług fachowca bądź remontu – załatwimy to za Ciebie.

INWESTYCJE
Chcesz zainwestować w nieruchomość pod wynajem w Łodzi? Naszym klientom doradzimy gdzie kupić mieszkanie oraz jaką inwestycję wybrać. Dzięki naszym kontaktom z deweloperami uzyskamy dla Ciebie zniżki i wynegocjujemy najlepszą cenę, zajmiemy się kompleksowym wykończeniem, a następnie znajdziemy najemców

Facebook
Instagram
Otodom